درباره ما

درباره ما

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


گروه کارخانجات و معادن سنگ سادات شجره مفتخر است با داشتن 40 سال سابقه ی درخشان در تولید انواع سنگ های ساختمانی و تزئینی ، نیاز مصرف کنندگان گرامی را برآورده نماید. این مجموعه به تولید انواع سنگ گرانیت ، سنگ تراورتن و سنگ مرمریت در ابعاد و مصارف گوناگون (نما.کف و پله) می پردازد.

تولید و بازرگانی انواع سنگ ساختمانی گرانیت و ....

گروه کارخانجات سادات شجره آمادگی دارد در کلیه مراحل فرآوری انواع سنگ های گرانیت به صورت اسلب ، تایل و اندازه و همچنین عملیات نصب و اجرا ، کیفیتی در سطح استانداردهای دنیا به صنعت ساختمان کشور ایران و همچنین کشور های دیگر ارائه کند. از خصوصیات مهم گروه ما در این بخش تامین سریع محصولات یکسان و پشتیبانی مطلوب میباشد که مورد توجه و تحسین انبوه سازان و دست اندرکاران محترم صنعت ساختمان میباشد. گروه سنگ کارخانجات سادات شجره همچنین در این بخش ضمن ارائه مشاوره در طراحی از  کارشناسان و مجریان متخصص و مجرب بحره گرفته ، لذا اجرای پروژه ها را با بهترین کیفیت  و کمترین زمان عرضه میکند.

گروه کارخانجات سنگ سادات شجره آماده همکاری با کلیه تولید کنندگان و فروشندگان سنگ های ساختمانی در کل کشور میباشد.

تامین سریع      تضمین کیفیت       قیمت رقابتی

 


صنایع سنگ سادات شجره

گروه کارخانجات سنگ سادات شجره ارائه کننده کوپ گرانیت قرمز یزد و همچنین سنگ بریده شده گرانیت قرمز یزد تولید انحصاری کوپ قرمز یزد را در دست دارد و آماده ارائه کوپ گرانیت قرمز یزد به همکاران و سنگبری داران محترم می باشد. سنگ گرانیت یزد در ابعاد 40 طولی و 40*40 به فروش می رسد برای تهیه بهترین نوع سنگ گرانیت قرمز یزد با ساب و برش مطمئن و قیمت مناسب می توانید از طریق شماره های تماس ما اقدامات لازم جهت خرید این محصول را انجام دهید. سنگ گرانیت یزد را به صورت حکمی و طولی 40 و رویه سابیده یا فلم شده برای استفاده در کف و همچنین سنگ پله می توانید از طریق گروه کارخانجات سنگ سادات شجره خریداری نمایید.

جالب است در مورد سنگ گرانیت بدانید که یشتر گرانیت ها سخت و چگال هستند و به این ترتیب جزو مصالح بادوام ساختمانی قرار می گیرند . در برابر نفوذ آب و اثر ضربه مقاومند و محیط های صنعتی را به خوبی تحمل می نمایند . ظاهر گرانیت متأثر از کار انجام شده برروی سطح نهایی آن است که ممکن است چکشی ، کلنگی ، تیشه ای یا صیقلی باشد . بهترین نمای سنگ گرانیت حالت صیقلی آن است که زیبایی رنگ و انعکاس کریستال های آن را نمایش می دهد . سطح گرانیت بر اثر حرارت و تفاوت ضریب انبساط و انقباض بین اجزای کریستالی مختلف آن به صورت سوخته در می آید . استفاده تلفیقی از گرانیت صیقلی و سوخته در ساختمان به علت تضاد ، زیبایی جالبی پدید می آورد. در ایران معادن بسیاری وجود دارد که سنگ های گرانیت با رنگ های مختلف از آنها استخراج می شوند. سنگ گرانیت بیشتر در نمای ساختمان های مهم ، کف سازی ، پیاده روسازی و راه سازی نیز استفاده می گردد. 03133801992
 

 

سنگبری سادات شجره

گروه کارخانجات سادات شجره با چندین سال تجربه سعی در ارائه بهترین کیفیت در تولید انبوه گرانیت قرمز یزد ، مشکی نطنز ، سبز بیرجند و نهبندان دارد. فروش گرانیت قرمز یزد ، فروش گرانیت مشکی نطنز ، فروش گرانیت سبز بیرجند فروش انواع سنگ ساختمانی گرانیت
 

 

 

درباره ما

درباره ما مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا


 

خبرنامه

مجموعه مطالب